Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Praca dla Murarza

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Gastamo Job Service
Miasto: Tarnów
Kod pocztowy: 33-100
Email: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Strona www: www.gastamo.pl

dodano: 2018.02.09
ważne do: 2018.02.23
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Stanowisko:  MURARZ – Członek ekipy u generalnego wykonawcy.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy:  Rzeszów oraz tereny aktualnych projektów w realizacji – teren województwa podkarpackiego.

Opis stanowiska: murowanie z pustaków ceramicznych i betonu komórkowego.

Budowa generalna budynków usługowych i mieszkalnych, rozbudowa istniejących budynków.

Wymagane kwalifikacje:

- doświadczenie w zawodzie

- praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych

- wykształcenie średnie, zawodowe

- sumienność

- dyspozycyjność

Oferujemy umowę o pracę.

WYNAGRODZENIE:  3360 zł – 4032 zł brutto + premia (Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928