Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia – nie wymagamy języka

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Pracownicy Budowlani
Email: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl

dodano: 2018.06.28
ważne do: 2018.07.28
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Firma z siedzibą w Gliwicach, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:

Lokalizacja : Holandia

Twoje zadania :

·         wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na danym stanowisku

·         znajomość systemów szalunkowych

·         certyfikat VSA / SCC (możemy zrobić)

·         przesłanie CV

Co dostaniesz w zamian:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto

                                 dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto

·         odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy

·         zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień

·         znajomość języka nie  jest wymagana

·         podpisanie umowy w Gliwicach

·         gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie

 Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:

Aloną Orzołek

tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwonię !!!

CV na e-mail alona.orzolek@rabotastroiteli.com.ua

Numer wpisu do rejestru 13471