Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – Praca od zaraz za granicą

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Alona
Email: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 518200962

dodano: 2018.08.08
ważne do: 2018.09.07
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ

Miejsce pracy: Szwecja / Austria

Zadania :

  • Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach

  • znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • długoterminową współpracę

  • wynagrodzenie 1900,00 - 1950 euro na rękę za 180 h

  • zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę

  • narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy

  • wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.