Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

PRACA MONTER WENTYLACJI/HYDRAULIK-BELGIA

Cena: 1.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Justyna
Miasto: Ostrołęka
Email: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 798056274

dodano: 2018.11.06
ważne do: 2018.12.06
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowiska

MONTER WENTYLACJI

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

- montaż wentylacji na obiektach użyteczności publicznej

- montaż instalacji hydraulicznych na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:

- doświadczenie ww. pracach

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- solidne wynagrodzenie 2100 euro na rękę/mc

- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- narzędzia pracy oraz odzież ochronną

- trzynastą wypłatę

- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471