Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: MedCorp Polska
Email: marketing@medcorp.pl
Telefon: 501 230 275
Strona www: https://medcorp.pl/
   
dodano: 2018.11.09
ważne do: 2018.12.09
wyświetleń: 17

Szczegóły oferty:

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest obecnie bardzo mocno rozwinięta. By jednak pozwoliła usprawnić proces diagnozowania chorych, konieczny jest sprzęt cechujący się wysoką jakością.

Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu wysokiej jakości, który gwarantuje precyzyjny proces diagnozowania. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla lekarzy , na których przekazywana jest wiedza odnośnie obsługi zakupionych . Podejmując decyzję o zakupie urządzeń do diagnostyki obrazowej, można też liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy oraz papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne oraz gwarantują dokładne wyniki.

Siła firmy tkwi w bardzo dobrze do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada wielkie doświadczenie i naprawdę dużą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na najtrudniejsze nawet pytania zadawane przez klientów, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Medcorp to firma świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. Idealny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Szeroki wybór, przystępne ceny oraz doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/