Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Ignif
Email: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2019.01.09
ważne do: 2019.02.08
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma stosuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów świetnej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest finalny efekt. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/