Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Cena: 1400.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Koal
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-701
Email: koalkurs@onet.pl
Telefon: 536499499
Strona www: http://www.koal.com.pl
   
dodano: 2019.10.22
ważne do: 2019.11.21
wyświetleń: 34

Szczegóły oferty:

Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego 

CERTYFIKAT na przewóz osób, rzeczy, spedycja. Cpc.

Firma Koal  serdecznie zaprasza na  4-ro dniowe szkolenie, organizowane  w Lublinie w dniach  24,25,26,27  stycznia 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). 

Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna).

Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych pomocy…na egzamin.

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. 

Wszyscy wykładowcy  a przede wszystkim Pani Viola( patrz opinie na stronie http://www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.

Serdecznie zapraszamy KOAL. 

tel:  536 499 499

http://www.koal.com.pl

Cena szkolenia: 1400zł