Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Laser fiber

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: maszyny-polskie.pl
Miasto: Warszawa
Email: biuro@maszyny-polskie.pl
Strona www: https://www.maszyny-polskie.pl
   
dodano: 2020.03.17
ważne do: 2020.04.16
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Maszyny Polskie (maszyny-polskie.pl) to spółka będąca liderem wśród importerów maszyn laserowych, już od dwudziestu pięciu lat będąca jednym z najbardziej zaufanych dystrybutorów maszyn do obróbki metalu, między innymi wycinarek plazmowych, wycinarek laserowych fiber, pras krawędziowych, znakowarek laserowych, spawarek laserowych, ploterów laserowych CO2, czyszczarek laserowych, maszyn water-jet (służących do cięcia wodą), gilotyn hydraulicznych i systemów filtrowentylacyjnych.

Maszyny-polskie.pl mają w swojej ofercie wyroby firm takich jak Shandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. (, która jest jednym z bezspornych mistrzów w branży producentów wycinarek laserowych fiber), Eckert AS Sp. z o.o., Welldone oraz ZYMT (Maanshan Middle Asia Machine Tools Manufacture Co, Ltd) - czyli firm znanych i cenionych w branży urządzeń laserowych.

Maszyny Polskie w kwestii finansowania kupna różnych maszyn zapewniają bardzo korzystny fabryczny leasing (dzięki współpracy z Millenium Leasing), oferują zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny maszyn, oraz profesjonalne podejście do klienta. Zapraszamy na stronę maszyny-polskie.pl, tam mają Państwo możliwość samodzielnie zapoznać się z naszą ofertą.